Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyecilerin ve Müşterilerin doğru uyumu bulmalarına yardımcı oluyoruz

Nakliyat Yolda bölgenizdeki nakliyecilerin ve müşterilerinin hızlı ve kolayca nakliyat yapabilmelerini sağlar. Taşınmak isteyen kişilerinizin nakliyat yapabilmesi için, nakliyat yapmak istediğiniz bölgeye gidin ve nakliyat yapmak istediğiniz ürünü seçin. Firma seçimini yaptıktan sonra teklif alın ve süreci nakliyat firması ile tamamlayın.

Talep formunu doldurduktan sonra nakliyat firmalarından gelen teklifleri değerlendirerek, karar vermeniz üzerine nakliyat firması ile iletişim kurarak nakliyatınızı gerçekleştirin.

Nakliyat Yolda, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmalar ve şahıs işletmeleri faydalanabilir. Firma kaydını yaptıktan sonra müşterilerden gelen teklifleri alabilirsiniz. Ücretsiz olarak nakliyat kaydınızı yapmak için Nakliyat Firma Kayıt bağlantısına tıklayın.

Nakliyat hizmetinde ücreti belirleyen en önemli başlıklar mesafe ve yükün büyüklüğüdür. Mesafe ve yük büyüklüğü ücretleri, nakliyat firmasının özel ücretleri ile farklılık gösterir. Çalışan sayısı ve alınan hizmetler fiyata ek olarak yansıyacaktır.

Firma seçimlerinizi kalite puanlarına göre yapmanız önemlidir. Bunun haricinden problem yaşamamak için nakliyat firmasından alacağınız ek sigorta hizmetleriyle yaşanılacak problemlere karşı ek önlem alabilirsiniz.

Öncelikle Nakliyat Yolda, listelemiş olduğu firmaları gelen müşteri görüşleri ve tamamlamış oldukları taşıma hizmetlerine göre sıralama yapar. Kalite puanı yüsek olan firmalar öncelikle listeye alınır.