İzmir Nakliyat Firmaları

Taşınma sürecinizi kolaylaştırmak için 2 firma bulundu
Filtrele

Nereden

Nereye

Kategori

2 firma listeleniyor

İzmir Nakliyat Firmaları

İzmir Evden Eve Nakliyat

 

İzmir 4,3 milyon nüfusu ile ülkemizin en kalabalık 3. şehridir. Ege bölgesinde adalarla çevrili konumu sayesinde İzmir tatil beldeleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. İzmir körfezine de sahip olan sınırları ile İzmir Türkiye’nin en büyük yedinci liman şehridir. İzmir’de yerleşim çok uzun bir geçmişe dayalıdır. Şehir Lidyalılar döneminden Roma imparatorluğuna kadar farklı uygarlıklarının tarihine şahit olmuştur. Hala korunan bazı tarihi yapılar İzmir’in geçmişine ışık tutmaktadır.

Konak, Çeşme, Karşıyaka, Menemen ve Foça en meşhurları olmak üzere İzmir toplam 30 tane ilçeye sahiptir. Bu ilçelerin 18 tanesinin Ege denizine kıyısını vardır. Yaz tatillerinin vazgeçilmesi olan İzmir sahilleri ve güzel doğası ile turistlerin de göz bebeğidir. Roma döneminden kalan yapılar da insanları İzmir’e çeken etkenlerden biridir. UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesine alınan Efes Antik kenti yılda yaklaşık 1,5 milyon turistin uğrak noktasıdır. İzmir’in güzelliklerinden bir tanesi de muhakkak ki Egeye özgü mutfağıdır. Hem Osmanlı hem Rum mutfağından izler taşıyan İzmir zeytinyağlı yemekleri ve otları ile meşhurdur. Öyle ki şehirde Enginar Festivali ve Ot Bayramı bile yapılmaktadır.

Sizin de farklılıklarla dolu bu liman kentine taşınma planlarınız varsa işte size birkaç ipucu! Öncelikle ev taşıma işlemlerinin stresli ve bazen korkutucu gelebileceğini söyleyelim. Evden eve nakliyat maddi ve manevi olarak büyük bir yüktür. Bu sürecin sancısız geçmesi için seçeceğiniz nakliyat firmasının size tüm güvenceleri verebilmesi gerekir. İzmir şehirlerarası evden eve nakliyat için pek çok nakliyat firması bulabilirsiniz. Firmanın personel yetkinliğinin, araç kalite ve güvenliğinin, sigorta ve gerekli diğer belgelerinin eksizsiz olduklarından emin olun. Yapacağınız işleme göre evden eve nakliyat, parça eşya taşıması, de-montaj ve montaj, ofis taşımacılığı, asansör sistemi ve depolama gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. İzmir evden eve nakliyat fiyatları seçtiğiniz hizmetlere göre farklılık gösterecektir.  En doğru bilgileri en kısa yoldan edinmek için Nakliyat Yolda ile tüm nakliye firmalarını karşılaştırabilir, hizmet ve fiyat aralığını seçebilir, farklı firmaların size özel verdiği teklifleri değerlendirebilirsiniz.