Bolu Nakliyat Firmaları

Taşınma sürecinizi kolaylaştırmak için 0 firma bulundu
Filtrele

Nereden

Nereye

Kategori

0 firma listeleniyor

Bolu Nakliyat Firmaları

Bolu yeşillikleri ve gölleriyle insanların ilgisini çeken bir ilimizdir. Şehir dışından ziyaretçilerine temiz hava ve doğa yürüyüşleri için imkân sunan aynı zamandan büyük şehirlere yakın olması nedeniyle sıkça tercih edilmektedir.

Bolu’ya taşınacaklara tavsiyeler!

  • Öncelikle bilmeniz gerekenler arasında Bolu’da apartmanların çok yüksek katlı olmadığıdır. Taşınma işlemi için seçim yaparken firma tarafından yapılacak işin açıkça görüşülmesi ve çalışacak personel sayısı, ekipman ve araçlar hakkında bilgi almak önem arz etmektedir. Eğer daireniz için kullanabileceğiniz apartmana ait bir yük asansörü yoksa, nakliyat firmalarından dış cephe asansör kurulumunu talep edebilirsiniz. Ya da personel sayısında artış talep ederek çalışmaların daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz

 

  • Deprem bölgesinde bulunduğu için yanınızda getireceğiniz eşyaların duvara montelenebilir olması önemlidir. Bu bağlamda eşyalarınızı gözden geçirerek vazgeçmeniz gerekenleri ayırabilirsiniz. 

 

Taşınacaklara Tavsiyeler

 

  • Taşımacılık sırasında hasar görmemesi için eşyalarınızı güzelce sarmış ve paketlemiş olmanız önemli bir detaydır. Bazı eşyalar için nakliye firmasından kullandıkları battaniye tarzı ürünleri talep edebilirsiniz.

 

  • Kırılacak eşyalarınızı ayrıca kolileyip üstlerine “kırılacak” ibaresini eklemeniz, taşıyanların kolinizi daha hassas taşımasına neden olmaktadır.

 

  • Taşınırken eşyalarınızın hangi odalara gideceğini kolilerin üstüne yazarak veya aynı odaya gidecek bütün eşyalara tek renk post it yapıştırarak, taşıyanların eşyaları koyacağı yerleri belirlemiş olmanız hem sizin hem de taşımacıların işini kolaylaştıracaktır.

 

  • Büyük eşyalarınızda özellikle mobilyalarınızda kullanacağınız streç film eşyalarınızın kirlerden ve küçük çiziklerden korur.

 

  • Taşınmadan önce evi dezenfekte ettirmek sağlığınızı korumak için önemli bir detaydır. Bu linkten dezenfektan firmalarına ulaşabilirsiniz.