Afyonkarahisar » Bursa Nakliyat Firmaları

Taşınma sürecinizi kolaylaştırmak için 0 firma bulundu
Filtrele

Nereden

Nereye

Kategori

0 firma listeleniyor

Afyonkarahisar Nakliyat Firmaları

Taşınmadan önce gidilecek evin temizliği, çıkılacak evdeki eşyaların toparlanması ve taşınması insanları yoran bir sürecin başlangıcıdır. Buna rağmen taşınmaktan keyif alan bunu bir temizlik bahanesi veya yenilik arifesi olarak gören insanlarda vardır. Olaya nereden baktığımız bizim sürecimizi de etkileyecektir. Taşınmaya başlamadan önce psikolojik olarak sürece hazır olmanız ve sürecinizi zihninizde adım adım kurgulamanız faydalı olacaktır. Hatta bunları listelemek, listelenen şeyleri adım adım uygulamak ve biten işlere tik atmak sizin motivasyonunuzu olumlu olarak etkileyecektir.

Gidilecek ev için haydi gelin birlikte örnek bir liste yapalım;

  • Evin işlemlerinin üstümüze alınması,
  • Varsa tadilatının yapılması,
  • Temizliği için birinin bulunması veya kendimiz yapacaksak temizlik için lazım olan malzemelerin listelenmesi ve tedarik edilmesi.

Bulunduğumuz evde yapılacaklar;

  • Eşyalarımızı kendimiz paketleyeceksek, her taşıma da lazım olacak birkaç malzemenin temini. (Örneğin; koli, koli bandı, makas, gazete veya çıtpıtlar)

 

  • Öncelikli olarak toparlanması gereken odaya karar vermek. (tercihen en az kullanılan oda veya eşyası en çok olan oda iyi bir başlangıç olabilir.) 

 

  • Eşyaların uygun ebatlarda kolilerde uygun şekillerde paketlenmesi.

 

  • Kırılma ihtimali olanlara ayrı bir ihtimam gösterilmesi ve kolinin üstüne kırılabilir ibaresinin yazılması/yapıştırılması.

 

  • Kolinin içeriğinin hangi odaya ait olduğunun ve içeriğinin yazılması. (Örneğin; Mutfak- Bardaklar)

 

  • Mutfakta son ana kadar kullanılan malzemelerin en son paketlenmesi ve yeni gidilen ev de kolaylıkla bulunabilmesi için üzerine “önce açılacak” şeklinde not düşülmesi.

Bursa Nakliyat Firmaları

Bursa Nakliyat

 

Osmanlı başkenti Bursa

 

Marmara bölgesinde bulunan Bursa Osmanlı devletinin temellerinin atıldığı ve ilk başkenti olarak seçilen şehirdir. Günümüzde 3 milyonun üstünde nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık 4. şehri olarak gözükmektedir. Tarihi ve doğal birçok güzelliğe sahip olan Bursa 2016 verilerine göre ‘en yaşanabilir şehirler’ listesinde Türkiye’de 1. sıradaydı. Osmanlı dönemi yapılarını hala koruyan Cumalı Kızık Köyü Bursa’nın 2014 yılında UNESCO tarafından Dünya Miras listesine alınan, Yıldırım ilçesine bağlı bir köydür.

En büyük ilçeleri sırasıyla Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, İnegöl ve Gemlik olmak üzere toplam 17 ilçesi vardır. Her bir ilçe gezip görülmesi gereken birbirinden güzel mekanlara sahiptir.  Ulu Cami, Koza han, Irgandı köprüsü, Botanik Parkı, Hanlar bölgesi, Emir Sultan Külliyesi, Yeşil Medrese ve Balibey Han kesinlikle gidip görmek isteyeceğiniz yerler arasında.

 

Bursa Evden Eve Nakliyat

 

Siz de Bursa’ya taşınıp bu güzelliklerin içinde yaşamak isteyenlerdenseniz işte nakliyat konusunda işinize yarayacağını düşündüğümüz birkaç bilgi. Öncelikle, Bursa’ya şehirlerarası evden eve nakliyat yapmak istiyorsanız istediğinizden de fazla miktarda nakliyat firması ile karşılaşabilirsiniz. Farklı hizmetler ve farklı fiyat aralıkları sunan birçok firma görebilirsiniz.  Son teknoloji ürünlerle hizmet veren bu firmalar evden eve nakliyat, asansörlü eşya taşıması, parça eşya taşımacılığı, ofis ve işyeri nakliyesi ve depolama gibi birçok hizmeti müşterilerine sunmaktadırlar. Bursa şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişim gösterirken, Bursa şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinin fiyatları ortalama 3000 TL civarındadır. Fiyatlar genel olarak mesafe uzunluğu, eşya yükü ve nakliyenin yapılacağı zamana bağlı olarak değişim gösterebilmektedir. Nakliyat Yolda aracılığı ile farklı firmaların fiyat tekliflerini karşılaştırarak sizin için en uygun fiyat aralığında bir hizmet bulabilirsiniz. Ayrıca firmaların farklı hizmetlerini de görerek hangisini istediğinize de kolaylıkla karar verebilirsiniz.